Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Tophane , Tophane, Prishtinë
Publikuar me 14.06.2019
Është shikuar 23 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen tophane komplet e mobiluar dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Korridor

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane