Banesë me qira
450.00 €

  • Adresa: Te Bahollt, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Është shikuar 44 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Tophane , te Bahollt
Kati 5
Siperfaqe 70m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje

-Sallon
-Kuzhine
-3 Dhoma gjumi
-2 Banjo
-Ballkon
-Garazha

Cmimi 450€
E-2601

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane