Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
400.00 €

  • Adresa: Tophane ( afer Qafes), Tophane, Prishtinë
Publikuar me 23.08.2019
Është shikuar 155 herë
 

Leshohet banesa 125m2 moderne Tophane afer Qafes , banesa eshte e re e kompletuar me te gjitha te reja , me nje pamje te bukur dhe shume qete , izolim te mire , banesa posedon3 dhoma gjumi
1 kuzhin
1 sallon
2 banjo
1 shpajz
Ballkon
Camera security 24


direkt prej pronari , per me shum info , foto
+38344382343

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane