Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
180.00 €

  • Adresa: Te komuna e vjeter, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Ndryshuar me 05.09.2019
Është shikuar 1486 herë
 

GARSONIERE TE KOMUNA E VJETER

Ipet banesa garsoniere me qera te komuna e vjeter, banesa posedon:

-Sallon kuzhine
-koridor
-banjo
-ballkon


Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane