Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
200.00 €

  • Banesë me qira në Tophane , Tophane, Prishtinë
Publikuar me 19.01.2021
Është shikuar 189 herë
 

▪️Tek Hekurudhat ose Baroku cafe, me 60m2 ne katin e 1, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë
▪️Dhomë e gjumi,
▪️Banjo dhe
▪️Ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane

-->