Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
260.00 €

  • Rruga Mark Isaku, Tophane, Prishtinë
Publikuar me 22.02.2021
Është shikuar 76 herë
 

▪️Me 65 m2 kati 2 me lift funksional, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️ Dhomë e gjumit,
▪️ Banjo,
▪️ Depo dhe
▪️ Ballkon.
( Lirohet me 12 Mars )

044 599 989 + Viber +WhatsApp
048 599 989

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane

-->