Lokal me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: , Tophane, Prishtinë
Publikuar me 14.06.2019
Është shikuar 42 herë
 

Lëshohet lokali me qira në Tophane, afër xhamisë,përball Ardit, 2-3 min nga Qafa.
Ka 30 m2 dhe është e përshtatshme për shumë veprimtari biznesore

Qmimi:200 euro
L6

Agjensioni "UNION"
Për informata të tjera na kontaktoni ;

+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Tophane