Banesa në shitje
105000.00 €

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 132 herë
 

Shitet banesa në lagjen Ulpiana që ka 58m² (Neto). Banesa është në katin përdhes dhe ka: një sallon me kuzhinë dhe trepazari, dy dhoma gjumi, një banjo, dy ballkon, ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h. Banesa është komplet e renovuar dhe ka një ambient shumë të qetë për banim!…Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel. ose na vizitoni në web faqen tone....


045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana