Banesa në shitje
74000.00 €

  • Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2020
Ndryshuar me 20.11.2020
Është shikuar 37 herë
 

Banese Ne Shitje Ne Ulpiane Mbrapa AAK
40 m2
Banesa ka kete renditje:
- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
-Depo
Qmimi 74000€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049 124 677
+383 49 124 677

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana