Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesa në shitje
1400.00 €

  • Rrethi me Flamur, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 21.01.2021
Është shikuar 52 herë
 

Ofrohet per shitje banesa ne lagjen Ulpiana te rrethi me Flamur perball shkolle se Mjeksis te mbi kalimi pamje nga rruga kryesore dhe mrapa nga qerdhja dhe posedon:
Sallon me kuzhine.
2 dhoma gjumi.
Banjo.
Teras.
60.1 metra katror me flet poseduse.
Vlen te ceket banesa esht komplet e renovuar dyer,dritare,llaminat,fasad.

Qmimi:1400 euro

Per me shum info:
+383 49 759 581 | viber | whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana

-->