Banesë me qira
250.00 €

  • ulpiana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 13.05.2022
Është shikuar 13 herë
 

Banes me qira ne lagjen Ulpiana, afer qkuk, rrethit me flamur
Posedon:

| Sallon me kuzhin | Dhome gjumi | Banjo | Termokos | Kati 3 |

Qmimi : 250€uro
Per me shume info
+383 49 341 700 viber dhe whatsapp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana