Banesë me qira
380.00 €

  • Ulpian afer ish Hotel Bacit te Mbi Kalimi, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 22.09.2022
Është shikuar 4 herë
 

Ipet me qira banesa Zyre 3 dhomëshe 80m2 në lagjën Ulpiana (afër Ish Hotel Bacit Perball Mbi Kalimit), me 80m2, kati Perdhese.

Çmimi: 380€. I negocjushëm

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
2 Dhoma të gjumit,
Banjo
korridor.

Leshohet per zyre, ordinanc dhe veprimtari te ndryshme. Ka termomos, ujë 24H.

044443349

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana