Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 03.12.2018
Është shikuar 80 herë
 

Ofrohet banese me qira ne lagjen Ulpiana, afer Menxes se Studenteve, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 4-te, ka nxemje qendrore me Termokos, 65m2

Banesa ka kete renditje:
>> dhome gjumi
>> sallon dhe kuzhine
>> banjo
>> ballkon
>> koridor
Qmimi 250€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
044/ 333-511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana