Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2018
Është shikuar 215 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane te fontana
Siperfaqe:60m2
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon me Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
Cmimi 250euro
Leshohet vetem per familjar
E-1749
tel.viber.
+38343717747
+38343717748

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana