Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Sonfonia, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 06.12.2018
Është shikuar 145 herë
 

Published by Esenca-banesa Shitje-dhe Qira-Prishtinë · 24 mins ·
Banesë me qira 65 m2 Kati -lll-
Lagjja Ulpiana ,te Sinfonia
Ngrohja qendrore Termkosi ,
Kuzhinë, 2 dhomë gjumi, banjo,ballkon, 5 Kauqa
Çmimi 300 euro
Shifra L-1520
Tel dhe Viber: +383 49 399 700

Banesat e tjera mund ti shihni në www.facebook.com/esenca2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana