Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: Synfonia, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 06.12.2018
Është shikuar 171 herë
 

Banesa posedon , kuzhine , dhe dy dhoma gjumi dy ballkona
Ngrohja qendrore me Termokos
Cmimi 300 euro
video incizimin sipas kerkeses

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana