Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Hakif Zejnullahu, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 11.01.2019
Është shikuar 190 herë
 

Banesa posedon dy dhoma gjumi, kuzhine, banjo, ballkon dhe ka nxemje qendrore nga Termokosi.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana