Banesë me qira
210.00 €

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 13.04.2019
Është shikuar 35 herë
 

jap me qera banesen ne ulpijane perballe fakultetit te mjekesise dhe teknik.
Banesa komplet e mobiluar posedon qendrimin ditor me kuzhine,dhomen e fjetjes,shpajz,ballkon,me nxemje qendrore.
E pershtatshme per 1 ose 2 persona
Me kontaktoni prej ores 09 deri 20 ne tel.
+383 44 248 572
Nuk bashkepunoj me agjencione!

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana