Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 15.04.2019
Është shikuar 130 herë
 

Ekstra banesë ne lagjen Ulpiana
Ka dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,ballkon të madh,banjo te madhe,eshte e rreguĺluar dhe mobiluar per veti,teper mirë,çmimi sipas marreveshjes

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate


Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana