Banesë me qira
300.00 €

  • ulpiana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 40 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Ulpiana

– ID: 1578
– Lokacioni: Prishtine, Prapa AAK-se
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 1+1
– Kati: 4
– Siperfaqe: 64 m²
– Banjo: 1
– Ballkon: 2
– Cmimi: 300 €

Ofrohet banesa per qira në lagjën Ulpiana afer AAK-se- Banesa posedon sallon me kuzhine , nje dhome gjumi, nje banjo dhe ballkon. Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe e renovuar se fundmi me te gjitha elementet funksionale shume e pershtatshme per Cift/Familjar.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana