Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Ulpiana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2019
Ndryshuar me 24.05.2019
Është shikuar 141 herë
 

Ofrohet PËR #‪‎QIRA Studio Apartament i dizajnuar me shumë përkushtim në lagjen "Ulpiana" në Prishtinë!

33m²│Studio│Kuzhinë│Banjo | Kati 3-të


Në lagjen "Ulpiana", në njërin prej objektëve të vjetra jemi duke e ofruar këtë super banesë e cila është e dizajnuar vetëm që ti përshtatet një personi apo një qifti i cili dëshiron ti kaloj qastet më të mira të jetës në këtë ambient të lezetshëm!

E ndodhur në katin e 3-të, me pamje të hapur dhe me privatësi tejët të lartë, e paisur me të gjitha elementet e nevojshme si: Kuzhinë, salloni (dhomë gjumi),banjo.

Banesë ndodhët mbrapa zyreve të AAK-së, qasje nga mbrapa, parking rrugor të shumtë, nxemje me Termokosë dhe pamje të papenguar!

Çmimi 250€/muaj

Për më shumë informata:

✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 79 79 96

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana