Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Ulpiana , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 91 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Ulpiana, afer AAk-se. Banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 2-te, 40m2, dhe ka kete renditje:

Sallon me kuzhine / Dhome gjumi / Banjo / Shpajz / Korridor.
Qmimi: 200 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
045 190 019
WhatsApp & Viber
+383 45 190 019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana