Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 217 herë
 

Banesa posedon sallon te vogel me kuzhine ne te cilin ndodhet nje kauq, pastaj ka dhome te fjetjes me 3 kauqa si dhe banjo, korridor dhe shpajz. Banesa gjendet ne lagjen Ulpiane afer AAK, eshte ne rrugen kryesore, ka 40m katror dhe eshte ne katin e 4.

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana