Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 26.06.2019
Ndryshuar me 27.06.2019
Është shikuar 44 herë
 

Leshohet me qira banesa ne lagjen Ulpiana perball aleances, banesa eshte e mobiluar ne tersi, gjendet ne katin e 3 dhe posedon:

Sallon me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo
Dy ballkona
Koridor
Çmimi 350 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana