Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Ulpiana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Ndryshuar me 11.07.2019
Është shikuar 80 herë
 

Leshohet banese me qira ne Ulpiane, mbrapa AAK-se, banesa eshte komplet e mobiluar, ka nxemje me Termokos, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy ballkona
- koridor
- depo
Qmimi 250 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne kete numer telefoni:
044 333 511
WhatsApp & Viber
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana