Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2019
Është shikuar 25 herë
 

Lokacioni: Ulpianë perball INTEREX-it Kati: i parë
Siperfaqe: 64m2
Renditja: dhome gjumi, sallon me kuzhin,banjo dhe ballkon.
Çmimi 300 euro

Kontaki: 044 666 074 (Viber -Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana