Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Ulpiana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 06.08.2019
Ndryshuar me 07.08.2019
Është shikuar 165 herë
 

Ofrohet banese me qira ne lagjen Ulpiana, perballe INTEREX-it. Eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin perdhes, 64m2.

Banesa posedon:
Sallon me kuzhine / Dhome gjumi / Banjo / Ballkon / Korridor
Qmimi: 300 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana