Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: afer Tregut Kryesore , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Është shikuar 15 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Ulpiane,afer tregut kryesor ne Ulpiane

Kati 1
Siperfaqe 70m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon dhe Kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Shpajz
-Ballkon


Cmimi 350€
E-2600


Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook

"Agjensioni Enter

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana