Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Ndryshuar me 14.08.2019
Është shikuar 514 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane perball AAK-se. Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 1-re. Banesa nuk ka nxemje qendrore as lift.

Posedon:

Lirohet me 1 shtator

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Koridor

Qmimi: 200 Euro
B19

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana