Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 10.08.2019
Është shikuar 261 herë
 

Lëshohet me qira banesa ne lagjen Ulpiane me siperfaqe prej 70m² në përdhese dhe ska nevojë as për lift e as për mirëmbajtje, gjelbrimi me shfrytëzim mbrapa banesës dhe parking të mjaftushem perpara, gjendet në lokacionin më të mire të Ulpianës me dy fusha sportive në të dy anët e banesës.
Banesa posedon vetëm tre kate banimi me përdhese dhe është komplet e renovuar me parket dhe me dyert e dritare te reja dhe me mbrojtje ne dy anët ne dritare, gjithashtu me kamera mbrapa dhe perpara dhe me alarm personal.

Posedon:
»2 dhoma gjumi
»Sallon me dalje ne ballkon
»Kuzhinë
»Koridor i madh
»Banjo

Çmimi 350€

Kodi E138

HomeLink RealEstate

Kontakt:
+383 45 550 554 (viber&whatsapp)
+383 49 111 742
agjensioni.homelink@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana