Banesë me qira
180.00 €

  • Adresa: Ulpiana , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 12.08.2019
Ndryshuar me 14.08.2019
Është shikuar 807 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Ulpiane, komplet e mobiluar, 44m2.

Banesa ka 2 dhoma, me 4 shtreter gjithsej dhe banjon
Qmimi: 180 €

Per me shume informata rreth kesaj banese mund te na shkruani linkun me id ose nje screenshot te shpalljes, apo nje kerkese tuajen per banesa tjera, ne kete numer telefoni:
046 166 499
WhatsApp & Viber
+383 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana