Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Te simphonia , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 22.08.2019
Është shikuar 171 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane, te Simphonia

Kati 3
Siperfaqja-55m2

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje

-Sallon
-Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon


Cmimi 250€
E-2666

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana