Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Ulpiana, perballe AAK-se, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 189 herë
 

Banes me qera ne Lagjen Ulpiana, perballe AAK-se #1470

Banesa ndodhet ne katin III

Siperfaqja e baneses eshte 67m2

Qmimi i Baneses eshte: Muaj ( 350 ) euro.

Banesa ka kete renditje:

- 1 Sallon me kuzhine,
- 2 dhoma gjumi
- 1 banjo,
- Ballkon
- nxemje me termokos,
- lift,

Per cdo informat shtese, na kontaktoni:
045894824
Viber:+38345894824
recagency.ks@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana