Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Afer Albi Market, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 493 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Ulpiane , perballe Albi Market

Kati 8

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-BallkonCmimi 300€
E-2742

Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana