Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Rruga Mujë Krasniqi, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Ndryshuar me 05.09.2019
Është shikuar 215 herë
 

Ofrohet për qira banesë në lagjen Ulpiana

60m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma • Banjo

Banesa ndodhet në lagjen Ulpiana, rruga Mujë Krasniqi, në afërsi të Restaurant Symphony (Simfonia).

Është në katin e parë (1) të banimit, hapësira prej 60m² (neto) është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dhomë pritje, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/f6DQM38J2jFXxojr9

Çmimi: 270€

Kontakti:
049 705 904
044 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #qender #ulpiana

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana