Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: AAK, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 1687 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Ulpiana Mbrapa AAK
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon me Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon


Kati i 4.
Qmimi: 250€
Kodi: G-841
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana