Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Tek Fontana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Është shikuar 928 herë
 

Banesa ka 56 m2 dhe eshte tërësisht me mobilim te ri
Posedon:
Dhome Gjumi
Sallon
Kuzhine
Banjo
Koridor

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana