Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Ne Ulpian, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Ndryshuar me 05.09.2019
Është shikuar 541 herë
 

GARSONIERE ME QERA NE ULPIAN


Ipet banesa garsoniere me qera ne ulpian, banesa posedon:

-Sallon kuzhine
-koridor
-banjo
-ballkon


Per me shume info +383 44 69 80 30 dhe 049 46 62 30

Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:Agjensioni STAR

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana