Banesë me qira
180.00 €

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 277 herë
 

Leshohet Garsonjera me qira ne Ulpiane, afer fontanes te Xhidi, Banesa ka 40 m2 dhe gjenet ne katin e 3-te pa lift. Ka nxemje qendrore me termokos.
Lirohet me 1 nentor.

Qmimi: 180 Euro
B421

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana