Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
1350.00 €

  • Adresa: Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 19.10.2019
Është shikuar 117 herë
 

Ofrohet PËR ‪‎#QIRA‬ Duplex në lagjen Ulpiana, i përshtatshëm për veprimtari biznesore!

220m²│6 Njësi pune│2 Banjo | Kopsht


I pozicionuar në lagjen Ulpiana, në afersi të Fontanes, pozitë përfekte, qasje e lehtë dhe me shumë ndriqim, i përshtatshem për Zyre / Ordinanca / Kafiteri (pa alkool) / e të ngjashme që dëshirojnë ta zgjerojnë veprimtarinë e tyre në njëren nga lagjet më të banuara në Prishtinë.

E ngrohur nga Termokosi dhe e renovuar në tërsi, e shpërndar në dy kate banimi si: Suteren ku keni dy (2) hapësira të mëdha me qasje direkte në kopsht që shfrytëzohet vetëm nga kjo banesë dhe me anë të shkallëve spirale ngjitemi në Përdhesë ku kemi edhe 4 Hapësira tjera të cilat kanë një shtrirje të mirë dhe nga ku mund të dilet në veranden tejet të bukur, 2 Banjo në të dy katet dhe parking të mjaftueshëm para banesës.

Ky Duplex mund të adoptohet fare lehtë për #Kafiteri apo #Zyre ose të shfrytëzohet edhe për banim siq ka qenë deri me tani.

Çmimi 1'350 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 15 25 92

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana