Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Ulpiane, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 23.10.2019
Është shikuar 167 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Ulpiana afer Simfonise me siperfaqe prej 50m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Qmimi: 250€
Kodi: G-940
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana