Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Afer Restaurant Simfonia , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 23.10.2019
Është shikuar 24 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane , afer Restaurant Simfonia

Siperfaqja 50m2


Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Kuzhine
-2 Dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Koridor

Cmimi 250€
E-2977

Tel.viber
+38343717748
+38343717747


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook
"Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana