Banesë me qira
450.00 €

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 24.10.2019
Është shikuar 21 herë
 

Ofrohet me qira banesa ne lagjen Ulpiana afer tregut. Banesa gjendet ne katin e dyte, ka siperfaqe prej 80m2 dhe eshte e pershtatshme per zyre apo ndonje veprimtari tjeter.

Posedon:

Sallon me kuzhinë
2 dhoma gjumi
Koridor
Banjo
2 ballkona

Çmimi 450€ ( nese behet parapagim per 6 muaj apo 1 vit çmimi eshte i negociushem)

Kodi E226

HomeLink RealEstate

Kontakt:
+383 45 550 554 (viber&whatsapp)
+383 49 111 742
agjensioni.homelink@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana