Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 24.10.2019
Është shikuar 37 herë
 

Leshohet me qira zyrja ne Qender te semaforat e Llesnes, banesa gjendet mbi mobishopt Fita ne katin e 2te, ka pamje nga rruga e poashtu mbrapa saj. Eshte e renovuar dhe ka 3 njesi pune.

Posedon:

Sallon me kuzhin
2 dhoma
Koridor
Banjo
Ballkon

Çmimi 350€

Kodi E227

HomeLink RealEstate

Kontakt:
+383 45 550 554 (viber&whatsapp)
+383 49 111 742
agjensioni.homelink@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana