Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Ulpiana, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 25.10.2019
Është shikuar 45 herë
 

Leshohet banese me qira ne lagjen Ulpiana, komplet e mobiluar dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon, korridor .

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana