Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Te C7, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 26.10.2019
Është shikuar 117 herë
 

Leshohet banesa me qira ne Ulpiane

Siperfaqja 55m2
Kati 3

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

-Sallon
-Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Shpajz

Leshohet dhe per Student

Cmimi 250€
E-2994

Tel.viber
+38343717748
+38343717747


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook
"Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana