Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Simfonia, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 26.10.2019
Është shikuar 174 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Ulpiana te Simfonia me siperfaqe prej 55m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon me Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Qmimi: 250€
Kodi: G-785
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana