Banesë me qira
150.00 €

  • Adresa: afer Infinitit, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 31.10.2019
Është shikuar 1203 herë
 

Leshohet zyrja me qira ne Ulpiane , afer Infitit

Gjendet ne podrum

Zyrja eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Dhome pune
-Banjo


Cmimi 150€
E-3013

Tel.viber
+38343717747
+38343717748

Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana