Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 01.11.2019
Ndryshuar me 01.11.2019
Është shikuar 207 herë
 

Banesa gjindet ne ulpiane afer postes se madhe , kati i 3, siperfaqe 70m2. Banesa eshte e mobiluar ne tersi posedon sallon, dy dhoma gjumi, kuzhine me aneks, koridor , banjo dhe dy ballkone ne lindje dhe perendim. Gjithashtu banesa ka nxemje qendrore nga termokosi. Çmimi 300 €


Kontaki: 044 666 074 (Viber -Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana