Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Banesa me qira Ulpian, Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 01.11.2019
Ndryshuar me 06.11.2019
Është shikuar 54 herë
 

Leshoje Banesen me Qira me Adresen ne Prishtine Lagjija UlpianaHyr.VI Kat.III nr.10,, Banesa eshte e mobiluar, ka dy dhoma gjumi, kuzhine me aneks, koridor , banjo dhe dy ballkone ne lindje dhe perendim.
Gjithashtu banesa ka nxemje qendrore.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana